poster

Hlavní kandidát

 • USA

  The Front Runner

 • Nový Zéland

  The Front Runner

Drama / Životopisný

USA, 2018, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ashar
  ***

  Pozitivní na tomto filmu je to, že nám nevnucuje žádné soudy, která strana je ta špatná. Film je taková příručka pro budoucí kandidáty na presidenta, jak to nezvorat. Jinak slabota.(16.2.2019)

 • Morholt
  ****

  Úvodní půlhodina ukazující momentky z kampaně byla trochu úmorná, ale jakmile se na scéně objevila milenka, bylo se na co dívat. Reitman dává nahlédnout jak do štábu prezidentského kandidáta, tak do soukromí či novinářských redakcí. Zároveň si drží odstup a působí jako pouhý pozorovatel. A to se mi líbilo. Film díky tomu působí autenticky, vyhýbá se lacinému morlaizování i vykalkulovaným emocím. A tomu odpovídají i herecké výkony. Nečekejte žádné oscarové představení, ale spíš střídmější polohy, které lae do daného konceptu dokonale zapadají. Slušná práce. 75%(15.2.2019)

 • Vxxx
  ****

  (Možné spoilery, ale vše z traileru). Povedený snímek o politické kampani. Musím říct, že je to odvyprávěno velmi chytře. Gary Hart, ačkoli to mohl být skvělý politik a dobrý člověk, si nedokázal udržet ptáka v kalhotách ani během několika týdenní kampaně, a když to prasklo, tvářil se jako by byl hroznou obětí médií a novinářů. Nebo tak to alespoň vidím já. Určitě jsou lidé, kteří by se naopak stavěli na Garyho stranu a podporovali jeho výroky o narušování soukromí. A ten film pracuje skvěle na tom, aby byl nestranný. Velice nezaujatě popisuje situaci z obou stran a člověk pak nemá pocit, že jde svým názorem proti proudu. Určitě to šlo natočit jako oslava chudáčka politika, kterého sledovali zlí paparazzi. Ale to se naštěstí nestalo. Jinak ten film ale není žádný zázrak. Herecké výkony byly průměrné až dobré, což je to nejmenší, co se dá od tohoto castu čekat. Ničím extra nezaujal a pravděpodobně spadne do pytle tuctových dobrých filmů, na které si za pár týdnu ani nevzpomenu. 4*(8.1.2019)

 • zorro
  ***

  7/10(8.1.2019)

 • M.i.k.e
  ***

  politické drama na jedno použití,které není ve výsledku vůbec špatné,ale nemá nic pro co by ho člověk musel vidět opakovaně.Fajn je,že se Reitman nijak nesnaží stranit ani jedné straně a osobně musím říct,že jsem celou dobu byl spíš na straně Garyho Harta.Nejzajímavější na celém filmu jsou pak Hartova závěrečná slova,která jsou hodně pravdivá a zároveň možnost pozorovat jak moc se doba posunula a to co vadilo před 30 lety je dnes bohužel běžný standard...60%(14.2.2019)

 • Hugh Jackman

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace