Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $42miliónovTržby USA $138,447,667Tržby Celosvetovo $201,915,539Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,536,069 //počet predaných kusov 754,140Tržby za predaj DVD v USA $30,348,305 //počet predaných kusov 1,744,421║ je to len obohraná šablónka scén na istotu pripomínajúca praštenosť ako Fízli zo zálohy, ktorá má aspoň miestami celkom zábavnú údernosť, krátky výstup Johnny Deep-a bol otras /55%/(30.9.2012)

 • boshke
  ****

  Tak tato věc mi nějakým způsobem zcela unikla a objevena byla až díky svému pokračování v minulém roce. Nu, do filmových žurnálů se asi 21 Jump Street nepropracuje, kritizovat by šlo asi také kde co, ale víte vy co? 21 Jump Street mne dostala a já nemám náladu kritizovat. Už jen "intro" s Eminemem a máničkou bylo perfektní, následované neobávanými strážci zákona na bicyklech, kteří následně svého prvního zatčeného znesvětí. Skvěle se povedlo vykreslení změněné mentality náctiletých nové generace, kdy největším borcem už není quarterback s největšími svaly a fárem, co každého na potkání zbije (úvodní scéna na parkovišti mne fakt rozsekala), ale uvědomělý chcípáček jezdící na biodiesel. A potom se skrz skákání přes kapoty aut, (ne)vybuchování jinak standardně vybuchujících objektů a Johnnyho cameo dostáváme k originální, zřejmě vůbec první limuzínové honičce. Jonah skvělý a Channing kupodivu taky něco hrál... 80%(26.2.2015)

 • FlyBoy
  ****

  "Clearly I wasn't talkin' to you, big titties! You cherub lookin' motherfucker. I was talkin' to your partner over here, Fake ass handsome McGee! When I'm talkin' to him, I'm talkin' to him. When I say, shut the fuck up, I'm talkin' to you." Budem si ešte pár dní užívať túto hlášku, ako aj celú kostolnú scénu pod taktovkou teenage the fuck up kapitána Dicksona (inu Ice Cube a jeho naložená, hustá vrava straight outta Compton) a potom asi niečo napíšem aj o tom, prečo si myslím, že "21 Jump Street" je aj napriek prkennej réžii obstojným a uvoľneným filmom._______Neviem prečo niektorí recenzenti vyplakávajú ohľadom údajne nedostatočnej chémie medzi hlavnými protagonistami a rád by som sa ich kamarátsky spýtal, či naozaj tak naivne čakali niečo po vzoru "Posledného Skauta". Duo Tatum/Hill nepredstavuje obávane nahláškovanú mašinériu ako Willis/Wayans, ktorá svoj úspech zožala pod diametrálne odlišným, režisérskym vedením a v čase, kedy Shane Black písal jedny z najkúlovejších slovných výmien široko-ďaleko, ale pre zmenu sympaticky nemotorný tandem nového milénia, ktorý šlape na základe bezprostrednej improvizácie a excentricko-súcharskych running jokes. Slabších úsekov neni málo, avšak onu nosnú líniu undercover police as highschool students chalani udržali vďaka svojej uvoľnenosti nad vodou a zjavne nezvládnuté (rozumej sterilitou zaváňajúce) vyplnenie syžetu už potom nebolí ako zásah paralyzérom. Z troch na štyri idem nakoniec z toho dôvodu, že scenár bol vedený pod patronátom Michaela Bacalla ktorého osvojené trademarky zo "Scotta Pilgrima" a "Projektu X" našli uplatnenie aj tu a stali sa osviežujúcou kompenzáciou jalovosti niektorých sekvencíí. Všetky tie R-kové blbnutia snaživých lúzrov a eklektické zapájania gamerských prvkov hýria nápaditosťou, ktorá sa (ak k tomu máte vzťah) nedá ignorovať a jednoducho ma baví. Preto ma ani tak nemrzí, že celovečerný reštart pôvodného seriálu neskončil ako uvedomelá pastiš, ale skôr echt entuziastický variant buddy movie, ktorý takmer vôbec nenudí a plynie si na vlastné riziko.(23.11.2013)

 • IQ Tiqe
  ***

  Nejsem příznivcem úchyláren, co jdou za hranici nevkusu. A tohle k nim hezky dlouho patřilo. Po nějakých 40 minutách to bylo lepší, nevkusné momenty sice úplně nezmizely, ale nakonec je přece jen přebila zábava. Hudba taky není podle mého gusta, ale u těchhle filmů už taková bývá. Je to akční crazy komedie, snad první koukatelný film s Jonahem Hillem. Na pár scén nezapomenu: Johnnyho Deppa. Honičku - střelba s horního okna a holka, co se mu ho dole snaží vykouřit. Nebo "- Nevybouchlo to. - Divný" # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 6 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(14.6.2012)

 • Sarkastic
  ****

  „Seš připravenej na život drsnejch zmrdů?“ Pořádně střelená blbost, ale povětšinu času dost zábavná. Sází sice někdy na trochu jednodušší humor (a spolu s přítomností Ice Cubea také vulgarismy), ale za to velmi funkční. Navíc je postupem času čím dál víc ujetější a vtipnější, zejména od maturiťáku (pasáž v hotelovém pokoji byla dokonalá) chytá pořádné grády. A co na filmu velmi oceňuju, je pohrávání si se žánrovými klišé (nevybuchující náklady, zbraň v růžovém autíčku, dojemný rozhovor 2 umírajících a mnoho dalších). Celkově to vidím na silné 4* a jsem zvědavý, jak na mě zapůsobí druhý díl. „Ty pořád neznáš ty práva? Seš polda!“ – „No tak! Vždyť to v telce vždycky střihnou, než je stihnou říct!“(9.1.2015)

 • - Schmidtovy (Jonah Hill) fotografie z dětství jsou skutečně snímky z dětství Jonaha Hilla, které pořídila jeho matka. (Brousitch)

 • - Vůz, kterým Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) přijedou první den do školy, je sportovní vůz Chevrolet Camaro z roku 1970. (Kirman)

 • - Tvorcovia sa snažili zakryť poznávacie znaky, ktoré by odkazovali na to, že film je natáčaný práve v New Orleans, Louisiane - nahrádzali názvy ulíc, digitálne odstraňovali billboardy miestnych firiem, vyhýbali sa všeobecne známym lokalitám v meste a pod. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace