Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Happens
  ***

  Venom je původně neuvěřitelně mocně psychologicky hluboká postava, která si zaslouží vhled do šílenství jedince. Schopnost vytáhnout největší démony z hlubin duše. A film? Nic. Tom Hardy chodí po ulici sem a tam a posledních deset minut zmatená digitalizovaná řežba. Smuténka film. Hvězdu navíc dávám jen za zuby nehty snažícího se a vždy skvělého Toma Hardyho.(14.10.2018)

 • CrypzzXD
  ***

  Po všech těch negativních reakcích mi to nepřišlo tak hrozné, jak jsem se obával. Je to mišmaš všeho možného a zase jednou je zde vidět velký zásah studia, který poznáte jednoduše tím, že každou třetí scénu máte pocit, že se vynechala část děje, a tak ty scény k sobě často vůbec nesedí. Sony bych vážně přál, aby našlo odvahu k natočení drsného a nekompromisního eRka, jak před pár lety našli Foxové. Zatím se ale musíme spokojit s kupou špatných rozhodnutí, která pravděpodobně pohřbila další šanci na úspěšnou komiksovou sérii. Bojím se, že Venoma postihne stejný osud jako tři roky starou Fantastickou čtyřku a stane se díky totálnímu sestřelení kritiků komerčním failem a za rok si na něj už nikdo ani nevzpomene. Ale dle mého názoru házet Venoma s F4 do jednoho pytle je dost nespravedlivé, protože marvelácký antihrdina i přes značnou absenci mnoha minut drží jednoznačně více pohromadě. Bohužel se díky tomuto značnému prostříhání nevyhneme spoustě wtf momentům a nelogickému a zbytečně uspěchanému přerodu Venoma v obyčejného superhrdinu. Když si to prostě scénář vyžaduje, tak se holt nedá nic dělat… Ale stojím si za tím, že si Venom rozhodně nezaslouží stejné nebo nižší hodnocení jak F4, Liga spravedlnosti, Sebevražedný oddíl nebo letošní Predátor, jenž studia domrvila vskutku kolosálně. Hardy mi navíc přes veškerou kritiku přišel v pohodě. Bylo víceméně osvěžující ho vidět zase v jiné herecké poloze než v jeho obvyklém civění do prázdna a hlasitém mručení. Kromě druhé potitulkové scény mě tu tedy vyloženě nic neotrávilo a překvapivě mi to celé rychle uteklo. Pro příště (pokud nějaké bude) bych ale poprosil výraznějšího záporaka a přehlednější finální akci. Děkuji. 6/10(6.10.2018)

 • SNCIS
  **

  "Skočíme? Posero!" Od začátku nic moc. První hoďka filmu je utahaná, ale ženám se bude líbit. Proč? Protože je to romantika. Jako celek to působí nedodělaně. "Řekl jsi, že jsem parazit?" Dialogy pubertální a scénář jakoby se psal za pochodu. Závěrečná animovaná bitka pak doslova stojí za ho*no. Podtitulková Scéna 1: Nic neříkající sekvence s Harrelson. Podtitulková Scéna 2: Navnadění na film Spider-Man: Paralelní světy. Po dokoukání jsem měl jasno. Venom je zkrátka dětská verze Deadpoola. - 40%. P.S: Byl to průser, ale Hardy si 2 hvězdy zaslouží.(8.10.2018)

 • cashflower
  ***

  Marvel jak vyšitej… nič nové pod sluncem sa mi nedostalo, klasika sa tu stáva železnou košeľou.. ..boooom, pác, jaaaaj, ojojoooooj pretransformované do scén, honičiek, strielačiek.. Jediné čo tu ozaj môžem kvitovať je výkon Toma Hardyho, ktorý to celé dokázal potiahnuť aspoň o úroveň výš… ..teda ak radi Marvelovskú klasiku -> tu je, no nič special sa očakávať nedá, okrem teda spomínaného Toma… --60%-- ..he, a aj ten Venom Hardymu parádne sekol (..nečudo, že ho Venom prijal v náruči, dva paralelné svety jedna identita so svojou charizmou)..(24.10.2018)

 • -OverLord-
  ****

  Podle prvních recenzí od kritiků jsem byl hodně rozpačitý, ale jak už tak bývá, když se kritikům film nelíbí, divákům se líbit bude, a to je přesně tenhle případ. Venom je zábavný akčňák, který samozřejmě táhne především Tom Hardy, ale ani samotná postava Venoma nezůstává vůbec pozadu. A co víc, je to příjemná změna oproti Avengerům a ostatním Marvelovkám. Je to příjemně vtipné, svižné a temné. Nejvíce tomu škodí fakt, že byl film prostříhán z mládeži nepřístupného na PG13, takže je Venom sice krvelačná bestie, ale nic z toho není ve filmu vidět. Dalším mínusem jsou nevýrazné vedlejší postavy a chabý scénář, což se ale díky kombinaci Hardyho a skvěle zpracovaného Venoma dá v klidu odpustit. Potěšili také poměrně dost dlouhé (dvě) potitulkové scény. Doufám, že film trhne dost na to, abychom se mohli těšit na Venom vs Carnage v podání Woodyho Harrelsona!(6.10.2018)

 • - Topher Grace nedostal nabídku na roli kvůli slabým ohlasům za jeho výkon Venoma ve Spider-Manovi 3 (2007). (Bioscop)

 • - Podle minisérie z roku 1995 „Venom: The Hunger“, symbionti potřebují chemickou látku nazvanou fenylethylamin. Ten je produkován septem limbického systému mozku v řídící centrále pocitů, což je část mozku zodpovědná za veškeré emoce. Ve větším množství je jako alkaloid obsažen např. v listech brukve zelné (Brassica oleracea, zelí, květák apod.) či v jiných přírodních zdrojích, včetně potravin, zejména prošlých mikrobiální fermentací jako je čokoláda. (3T)

 • - Původně měl snímek režírovat Gary Ross, dal však přednost filmu Hunger Games (2012). (karlik4801)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace