poster

Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War - Part I

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Avengers: Nekonečná vojna

 • Austrálie

  Avengers: Infinity War

 • Kanada

  Avengers: Infinity War

 • Nový Zéland

  Avengers: Infinity War

 • Velká Británie

  Avengers: Infinity War

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 149 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  “Mother f...!” Po třetí to samé, akorát delší, větší, s více postavama (vlastně se všema) a hlavně nejlepším záporákem a zajímavým zakončením. Tak jako žádná Marvelovka, ani tento kolos nedokázal udržet moji pozornost non-stop (občas jsem odskočil myšlenkama tam a tam), nicméně z Avengerů mě bavil nejvíc. Jiskřením mezi vážnou partou a Strážci (kteří jsou mnohem lepší jako spestření, než jako tahouni), větším prostorem pro zvážnělého Thora (kterého infantilní komedie Ragnarok mě nepotěšila), a různorodostí a početností herecké party, se kterou vám je prostě fajn. 10 let si udržet takovouhle řemeslnou profesionalitu a schopnost neustále zvyšovat spokojenost a nadšení fanoušků je obdivuhodné. Marvel je fenomén, smekám.(26.4.2018)

 • kulyk
  ***

  Takhle. Řada rovin, do nichž je děj rozrastrován, stejně jako počet figur, musí některé dvanáctileté docela mást. Třeba takový já se chvílemi motal jako japonská myška. To je první plus. Mírný důraz na to, aby se udržela pozornost a zaplo se cirka setinové množství mozkové kapacity. A druhým plusem je konec, neboť podobné hepyjendy vyžaduji houšť. Pan Negativní, co je lidumilný tak konstruktivně, jako tři neziskovky dohromady, též zaujal, i když vypadá coby keporkak, kterému po nějakém ošklivém incidentu u Fukušimy narostl k bradičce člověk. Přesto v mé mysli rezonuje podezření, že se blíží díl, ve kterém to celé demografické pozitivum zase poserou. A můj vztah vůči dějové větvi ohledně Wakandy sdělím jen vyvoleným a interně, neboť jinak bych šel asi na kříž. Nebo do blistů.(20.8.2018)

 • Davies182
  *****

  Jaká kritéria by měl podle mě film splňovat, abych jej mohl s klidem označit za dokonalý? Především by měl být fungujícím slepencem strhujícího napětí, hutného dramatu, humorných (netrapných) scén, velkolepé akce, a měl by dokázat probudit alespoň nějaké emoce. Jo, a sem tam šmakózní cheesy momenty. To vše navíc okořeněné poutavým nosným příběhem se zajímavými postavami, které divákovi nejsou úplně volné a soucití s nimi. Všechno tohle z mého pohledu noví Avengers mají. Plus se vytáhli s vážně skvěle napsaným záporákem, kterému jsem ke konci SKORO až zahanbeně fandil - deset let po boku oblíbených comicsových postav navzdory. Nedokážu Russoovým vyjádřit dostatečnou pochvalu, ani vypsat odpovídající slova díků za to, jak pečlivě nakonec tohle marvelovské soukolí promazali, tj. aby po dekádě 18-ti filmů vše v Infinity War šlapalo tak hladce, jak jsem toho právě byl svědkem. Ukočírovat tak monstrózní množství postav a dějových linií, to se vážně jen tak nevidí. P.S. Pořád se rozhoduju, jestli je dobře anebo špatně, že teď může dvojka pokračovat cca tak na 69 000 084 způsobů. P.P.S. I deset dní po premiéře jsem se (úff!) vyhnul plno spoilerům, překvapení v sále neznala mezí. Nekompromisní finále uzemnilo jakbysmet. Chci jít na pivo a kecat o tom do rána.(4.5.2018)

 • Rosaviva
  *****

  Infinity War je tak nadupaná hvězdným obsazením, že výsledek snad ani nemohl dopadnout špatně. Vůbec se to s váma nemazlí a hned vás to hodí do akce. Hlavní příběh je pak rozdělený do několika různých linek, ze které žádná nenudí. Všechny postavy jsou své a líbilo se mi, že si to dokázalo udržet atmosféru jejich sólovek. Snad jen z toho konce jsem byla mírně v šoku, čekala jsem nějakou velkou závěrečnou akci a uzavření, takže konec mě příliš nepotěšil.(14.6.2018)

 • D.Moore
  *****

  Russoovi si s Infinity War poradili stejně jako s Občanskou válkou - s přehledem kočírují ohromné (až obrovské) množství postav, z nichž každá dostane prostor, humor i emoce dávkují s citem, akce je bombastická, film vůbec na nic nečeká a šlape od začátku do konce... Kdekoho určitě překvapí, jak zdařile vykreslený záporák je Thanos, opravdu se povedl. Rozdělení na dva filmy určitě má smysl - nejen proto, že je co vyprávět, ale hlavně proto, že si po finále vůbec nedovedu představit, co všechno se ve druhém dílu semele a ohromně rád si na to počkám.(25.4.2018)

 • - Verze scénáře ukázala více planety Titan té dokonalé, než té zničené. (tyzmrde)

 • - Ve scéně, kdy Maw (Tom Vaughan-Lawlor) bojuje s Dr. Strangem (Benedict Cumberbatch), ho omráčí přiškrcením pomocí kabelu. Při tomto Strange stojí na ulici mezi poštovní dodávkou a policejním autem. Když Strange ztratí vědomí a padá k zemi, ještě urazí policejnímu autu zrcátko. Když ho však hned po tomto Maw zvedá ze země, leží Strange v úplně jiné části ulice mezi hořícím skeletem osobního auta a Jeepem. (PR0V0CATEUR)

 • - Tony Stark/Iron Man byl v komiksech první člověk, který použil Infinity Gauntlet (Rukavici nekonečna). Stalo se tak v komiksu „The Avengers vol. 2 #12“ z roku 2011. Nebyl však prvním člověkem, který si ji nasadil. Tím byl Reed Richards/Mr. Fantastic v komiksu „New Avengers: Illuminati #2“ z roku 2007, ten jí však ale nepoužil. (Ghost_Rider)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace