poster

Potomek

 • USA

  The Prodigy

 • USA

  Descendant

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Potomok

 • Velká Británie

  The Prodigy

Horor / Thriller

USA / Hong Kong, 2019, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  *****

  Jestli někdy přivedu na svět potomka a on se na mě podívá jedním okem modrým a druhým hnědým tak s ním hned na sále třísknu o podlahu (a svedu to na poporodní depresi) nebo ho hned šoupnu do baby boxu páč o žádnou reinkasranci fuckt nestojim a nehodlám měsíce gůglit, kterej chorej zmrd skapal v den, kdy se má ratolest narodila. Nemluvě o možnosti, že bude mít oči normální a stejně zrovna někde zhebne seriálovej nebo masoxovej vrah, co se mu vetře do duše a bude si chtít dokončovat sny a touhy. A než abych každej večer čekala, kdy začne ze spaní mluvit maďarsky nebo kdy dá spolužákovi francouzákem po hubě, to na to radši rovnou seru, podvážu si vaječníky a koupím si morče. To může být posedlý třeba Belzebubem, ale z terárka mi udělá hovno, max mě kousne do prstu a skončí jako předkrm na talíři, zatímco já budu mít klidný spaní. Každopádně zas jednou tleskám packama o sebe, z kluka jsem měla strach a palec hore mamce za snahu o záchranu svého dítěte (já bych ho na jejím místě sejmula už v tom sklepě, i kdyby se tvářil jak Kocour ze Shreka). Závěrečnej hepyjend potěší všechny sluníčkáře a já jdu na pohádku.(14.2.2019)

 • J*A*S*M
  ***

  Potomek působil v konkurenci jiných hororů, které se letos chystají na plátna kin, úplně neviditelně. Jako takový ten typ projektu, kterému by to víc slušelo na VOD sítích. Tam by jej bylo možno považovat za příjemné překvápko. Je to totiž po všech stránkách neurážející film. Hezky natočený, solidně zahraný. A obsahuje minimálně dva creepy / lekačkové momenty, u kterých mi nepříjemně zatrnulo. Celkově je ale příliš málo výrazný, aby právě v kinech nějakou větší pozornost vzbudil. Zásadním problémem pak pro mě byla ohromná předvídatelnost veškerého dění, kdy hned jakmile se objasní, o co jde, je jasné, k čemu to směřuje.(13.2.2019)

 • Streeper
  ***

  Potomek je zvláštní lehčí horror, který by zvládl u ten největší staršpytel. Líbí se mi originální téma, které je o děsivém dítěti, rozdíl je v tom, že není posedlý démonem ale duší a to se mi na tom líbilo. Vzhledem k tomu, že se o téma, které se ve filmu řeší hodně zajímám a opravdu tomu věřím, tak si mojí pozornost snímek získal hned. Musím zde vyzdvihnout herecký výkon Jacksona Roberta Scottam, který byť osmiletý, dokáže utáhnout celý film úplně na jendičku! Není to nejdokonalejší snímek, ale zajímavý a napínavý, je tam pár scén, u kterých se opravdu leknete, ale spíše se to přiklání k tomu thrilleru než hororu.(14.2.2019)

 • T2
  **

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $7,865,474Tržby Celosvetovo $8,700,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako námet dosť dobrý ale výsledok nie príliš efektívny v rámci žánru. Vyznie to akosi kostrbato, necelistvo, samozrejme nechýba klišé a naivita. Proste prvoplánoví vývar. V poslednej tretine to už troška aj otravuje. Už sme tu mali niečo podobné a to výborný Orphan a tam to ináč sypalo. /videl v kine: 40%/(16.2.2019)

 • Yoshitsune
  ****

  Tenhle film, patří určitě mezi netypické horory, i když označovat tenhle film, za horor, je možná taky mimo. Na jednu stranu, filmu určitě prospělo to, že neměl masivní reklamu, o to víc sem si film užil. Film je hlavně hodně psychologický, a nebýt toho posednutí/reinkarnace, tak by to byl spíš thriller, s dusnou atmosférou, o tom že v synovi žije někdo další a ten někdo, neni tak úplně normální. A na můj vkus, filmu nejvíc škodí, lekačky které sou tady úplně, zbytečné a podráží filmu nohy. Jelikož stupňující se agresivita synka a bezradnost rodičů, je výborně ztvárněna, a po psychologické stránce, je to také dobře napsáno. Je vidět, že scénář napsal někdo,kdo se psychologii, rozdvojenou osobností a reinkarnací nějaký čas zabýval. Tenhle film, neni pro každého, je v mnoha ohledech složitější, než se může zprvu zdát, ale když si odmyslíte, že to má být horor, ale budete to brát, jako psychologický thriller, tak se vám film bude líbit.(15.2.2019)

 • - Postava Milese (Jackson Robert Scott) má heterochromii, rozdíl v zbarvení očí (v případě Milese, pravé oko je hnědé a jeho levé oko je modré). (Tet.Ew)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace