Nejnovější komentáře k filmům

|< nejnovější < novější 1 starší >
  • 16.2.2019  15:32
  BigbyWolf -
  Vice (2018)
  ***

  Oproti Big Short podstatně slabší, ale stále dobré. Je to méně vtipně, zcizovací hrátky nejsou tak efektivní a délka přes dvě hodiny je moc. Podstatné věci to však řekne bez problémů.

  • 16.2.2019  15:31
  rafix -
  Pat a Mat znovu v akci (2018)
  ***

  Je to příjemný a koukatelný film

  • 16.2.2019  15:29
  DocBrown -
  Cesta do neznáma - Dračí skluz (S03E07) (epizoda) (1996)
  odpad!

  Hledání nového dna, producenti se museli už úplně zbláznit.

  • 16.2.2019  15:28
  McMerkurion -
  Neuvěřitelné železnice (TV seriál) (2018)
  ***

  ... v posledním díle nějak vynechali TGV, což dost snižuje objektivitu a pravdivost ...

  • 16.2.2019  15:24
  CarnTheNunya -
  Log Horizon - The Depths of Palm (S01E03) (epizoda) (2013)
  **

  Jestli v dalších dvou epizodách zase budou řešit, že jídlo nemá žádnou chuť a jestli tam budou další opakující se vtipy, tak to dropuji a mažu hodnocení u epizod.

  • 16.2.2019  15:18
  Vikki -
  První člověk (2018)
  *

  Zdlouhavá nuda. Děj velmi skokový, roztrhaný a primitivní, trapně si hrající chvílemi na psychologický a chvílemi na dobrodružný film, ale jen si na to opravdu hraje. Celkově film vůbec nemá spád prostě jen taková matlanina všeho možného dohromady.. Být hlavním hrdnivou tak mě takový paskvil rozhodně nepotěší. Film pro tupé masy ovcí.

  • 16.2.2019  15:17
  Redyx1 -
  Léto s gentlemanem (2019)
  odpad!

  Sorry,ale i když mám J.Hanzlíka strašně rád a je to opravdu super herec,tak tento film se moc nepovedl.Už jen výběr hlavní herečky je špatný a dodnes se tato herečka nesnažila naučit cesky a působí ta její řeč komicky,stejně jako nesmysl že hraje matku L.Vondráčkové kterou by musela mít v 8 letech...a rozhodně Vondráčková nevypadá že už ji nebylo 35...

  • 16.2.2019  15:15
  C0r0ner -
  Heavy Trip (2018)
  ****

  Dokážu si představit udělat z toho ještě větší šílenost nabušenou víc kurevskými vtipy (Smrtgasmus), proto ta půlhvězdička dolů, ale i tak je to parádní metalová jízda, kde se dělá prdel z kdečeho včetně obranyschopnosti Norska a kde to pěkně vesele odsýpá. Dobrá píčovina. 90%

  • 16.2.2019  15:14
  Ja.Malachi -
  The Punisher (TV seriál) (2017)
  *****

  po druhej sérii dávam 2x5*...takto má vyzerať komixový seriál !!!

  • 16.2.2019  15:11
  MickeyStuma -
  Lásky čas (2013)
  ****

  Kdo by si někdy nepřál vrátit čas a udělat něco lépe. Tim takovou možnost má. Když se dostane na práh své dospělosti, otec mu prozradí rodinné tajemství. Vlastní totiž skříň, ve které se mohou vrátit v čase. Co to znamená musí být každému jasné. A když se objeví krásná a sympatická Mary, to by v tom musel být čert, aby se to prostě nepovedlo. A tak tu máme další snímek o dobývání dívčího srdce nesmělým mladíkem s možností cestovat v čase a napravit svůj osud. Snímek je to v jádru hřejivý a dobrosrdečný a v rámci žánru skutečně romantický. Sentimentálnost je autentická a občas v jádru složitější, ale ve svém smyslu efektní. Úsměvnost nad činy Tima je zcela v souladu s přirozeností a typickým nesmělým chováním. V jistém jádru schématu příběhu si zde autoři pohrávají s fantastičností, ale dějově to nejen funguje, ale hlavně to pobaví a zanechá příjemný romantický filmový zážitek.

  • 16.2.2019  15:06
  majorzeman13 -
  Dívka v pavoučí síti (2018)
  ***

  Slušný,solidní,dobrý,cool krimi-thriller se severským nádechem . Claire Foy coby Lisbeth je hustá hackerka. V pohodě fajn film neurazí ani nenadchne....Akce ve filmu je fajn,ale mohlo by jí být více...

  • 16.2.2019  15:06
  Lucasion -
  Big Legend (2018)
  **

  Tak skvělý námět a co z toho oni udělají? Každý zná pohádku o velkém opičákovi, který se skrývá v amerických lesích. Předvídatelný, hloupý a vlastně ve výsledku i nudný příběh nespraví v tomto případě nic. Voják, který se vrací najít pravdu do lesů, moc rozumu chudák nepobral. Chlap na kterého cestou narazí ho neustále oslovuje Chief , a jelikož to dělá za každou druhou větou, tak je to otravné přesně jak to zní. Utéct z doupěte Jetiho, abych pronesl větu "někde jsem viděl svůj batoh, skočím pro něj", a šlapal poslušně zpátky přesně tam odkud jsem utíkal? No proč ne. Dívka, která má na prstě zásnubní prstýnek a s velkou parádou ho dostane až za několik scén potom. No proč ne. Tenhle film má chyb a scénář děr, jak kvalitní sýr ze Švýcarska. Moc jsem doufal v průměrnou podívanou o oblíbené děsivé legendě. Ale ten film je těžce podprůměrný. Chápu, že to není zrovna áčková produkce, ale snažit se mohli víc. Ve finále alespoň potěší Henriksen alias Bishop. A hned na to vyvstává otázka. Vážně z toho chtějí dělat filmovou řadu? (30 %)

  • 16.2.2019  14:58
  M.i.k.e -
  LEGO® příběh 2 (2019)
  ****

  dvojka navazuje přesně tam kde skončila jednička a nakonec je její nejslabší stránkou to,že je vlastně úplně stejná a tím pádem nemá čím překvapit.Je zvláštní takhle mluvit o něčem co zkopírovalo svoje vlastní funkční postupy (které jsou i nadále funkční),ale je to tak.Pořád je tu nějaké to malé moudro,přehršel nápadů a odkazů na všechno možné (z nichž dobře polovinu děti absolutně nemůžou pochopit) a samozřejmě písničky,které mě překvapivě bavily mnohem víc než terorizující všechno je tu boží.Dabing protentokrát úplně v pohodě a to dokonce i v rámci songů...80%

  • 16.2.2019  14:58
  MoiJe -
  Robin Hood (2018)
  ***

  Nevelmi Robin Hoodovske, uz vystrih herecky v prvej scene napovedal, o aky druh filmu ide, ale da sa to celkom uzit. Lukostrelba je akcna (aj ked polovica je v treningu), len skoda, ze zbytok filmu je skor postavajuci okolo.

  • 16.2.2019  14:58
  slunicko2 -
  Tajemství zakázaného lesa (2016)
  *

  Velmi hloupé dialogy a béčkoví herci.

  • 16.2.2019  14:56
  slunicko2 -
  Komedie s Klikou (1964)
  ***

  Rozkolísaná dobová komedie s písničkou. 1) Dnes jsou zajímavé především dobové reálie, herci (mnozí už zesnulí) a i zpěváci._____ 2) Bohužel nenápaditý děj a nuda (místy) navzdory účinkujícícm a svižné hudbě neumožňuje větší hvězdičkový příděl._____ 3) Spoiler. Po první hbitější části filmu nastupuje nudná střední pasáž (Zuzana doma u doktora Jánského). Ale nedejte se odradit a trpělivě vyčkejte. Jakmile noc skončí, děj se zase rozjede a film nabere na chvílemi až po čtyř hvězdičkách pošilhávajících obrátkách._____ 4) 33letá Jiřina Bohdalová (Zuzana) to uměla pěkně roztočit, jak dokládá písnička Vánoce vánoce přicházejí, kterou si zazpívala (a zatancovala) s 25letým Karlem Gottem._____ 5) K vidění je i 55letý Karel Höger (oddávající Jánský), 38letá Vlasta Chramostová (Jánského žena), 41letý Čestmír Řanda (šéfkuchař Klika), 28letý Jan Tříska (známost z baru Ríša), 58letý Josef Beyvl (předseda závodní rady), 63letá Marie Rosůlková (ježibaba sousedka) a na vteřinku i 19letý Viktor Sodoma (ve vlaku s kytarou)._____ 6) Závěrem jedno moudro, které se vždycky hodí: Každý inteligentní mužský vždycky odprosí ženu za to, co udělala ona.

  • 16.2.2019  14:56
  hygienik -
  Burg Schreckenstein II - Küssen (nicht) verboten (2017)
  **

  Oproti jednotke nedošlo k posunu k lepšiemu, ani k horšiemu, čiže Hrad Strašidlák 2 je podpriemerný film.

  • 16.2.2019  14:55
  deLaFere -
  Jak básníci čekají na zázrak (2016)
  ****

  Vím, že je to unylé, trochu vypočítavé a kýčovité, ale nálada byla prostě taková, že mi to nevadilo. Snímek volně a nostalgicky plyne s určitou nadějí, že vše dobře dopadne a to mi asi nejvíce vyhovovalo. Oba dětští hrdinové jsou příjemným okořeněním a nepopírám, že se mi líbila postava Lindy Rybové. Oproti předchozí, extrémně stupidní epizodě, je tohle prostě dobré a důstojné zakončení Básníků. Asi to bude trochu věkem, ale také doufám, že mi vše dobře dopadne.

  • 16.2.2019  14:51
  Lucasion -
  Hell Fest: Park hrůzy (2018)
  ***

  No nečekal jsem nic, dostal jsem docela slušnou porci zábavy. Ono premise zábavního parku, který je hororový od začátku po konec je docela zajímavý. Navíc ve slasher žánru už toho moc zajímavého nevymyslíte. Hell Fest má alespoň zajímavou myšlenku a jednu herečku, která už před nožem utíkala. Bex Taylor-Klaus fandím. Její charakter v seriálovém Scream (2015) jsem žral a i tady je to moje favoritka. Tyhle role jí sakra sednou. No a co dál? Máme tu vraha s nožem a maskou. žádné terno. Dvě gore scény bez kterých bych se obešel a dialogy, které jsou hrozné. Pak mě nejvíce lákala motivace vraha. Ale nakonec se o dotčeného spolužáka nejedná a finále je takové. No vlastně nijaké. Celkově mi to příjemně uteklo a já se bavil. Sám ale vidím, že inovací je tu minimum a většinou jde o vykradačku z jiných hororových filmů. (Jsem si jistý, že scénu s telefon už jsem někde viděl). Film zatracovat nechci, ale pravda je, že jediné, co je dobré je nápad a jedna z hereček. Zbytek je bohužel k uzoufání. (50 %)

  • 16.2.2019  14:43
  Likan7 -
  Raubíř Ralf (2012)
  ****

  Poctivý, nostalgický, pro člověka 25+ docenitelný, vtipný. První půlka je parádní jízda, která střídá čistě vtipný scény s těmi nostalgickými. Proto je škoda, že v momentě, kdy se začne řešit závod, moje nadšení trochu upadlo. Nezajímá mě nějaký velký závod, zajímají mě odkazy na hry ale Ralphova snaha být hodný a získat uznání! Po dlouhý době jsem ale zase viděl animák, co není jen pro nejmenší, baví dospělý a je chytrý.

|< nejnovější < novější 1 starší >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace